Effect Simple Slider


 

ПРО КОМПАНІЮ

Шановні панове!

ЗАТ українсько-чеське СП «Велвана» створено в 1996 р. СП «Велвана» - велике вітчизняне підприємство, що виготовляє автомобільні експлуатаційні матеріали, автохімію, автокосметику.

автохімія, автокосметикаАссортимент товарів, що виготовляється компанією - найширший в Україні. У розробці нових продуктів враховуються нові наукові тенденції світових виробників автохімії. Багато продуктів виробляються за рецептурою чеського засновника.

Завдяки незмінно високій якості продукції, що виготовляється, впровадженню сучасних технологій, оптимальному співвідношенню якості і ціни, наша продукція досягла рівня провідних іноземних виробників, а сертифіковані лабораторії дають вищі оцінки якості нашої продукції.

У структуру СП «Велвана» входять декілька підрозділів - завод з виробництва автохімії в Житомирській області, виробнича база в Києві, відділ оптової торгівлі, відділ транспортних перевезень, а також мережа філій і представництв у різних містах України.

Наші переваги:

  1. Висока якість продукції та послуг.
  2. Великий асортимент пропонованих товарів.
  3. Наявність власної хімічної лабораторії, безперервний контроль якості продукції, що випускається.
  4. Власний відділ транспортних перевезень, можливість своєчасної доставки товару в будь-яку точку України.

Крім автохімії та автокосметики СП Велвана розвиває кілька напрямків діяльності - виробництво побутової хімії, тепло- і холодоносіїв для індивідуальних систем опалення котеджів. Наші теплоносії відмінно зарекомендували себе у покупців, вони представлені у всіх магазинах мережі "Епіцентр", "Леруа-Мерлен", "Олді" та ін.

Власникам автомобілів СП «Велвана» надає можливість придбати фірмову продукцію,
що відмінно себе зарекомендувала, за доступними цінами.