Effect Simple Slider


 

Антифриз (оптом купити)

Антифриз оптом купитиНизькозамерзаючий теплоносій антифриз, оптом купити який буде вигідніше, широко затребуваний у наш час. Його застосовують у сучасних системах опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, в конструкції теплових насосів і сонячних батарей, для підігріву нафти і газу в інших областях. Особливо часто люди вибирають купити оптом антифриз з метою його застосування в системі охолодження автомобільних двигунів. Його особливістю є властивість не замерзати при низькій температурі повітря.

Антифриз (оптом купити його можна за демократичною ціною) виготовляється на основі суміші гліколю і води. Найбільш затребуваними в наш час є охолоджуючі рідини, до складу яких входить етиленгліколь. Антифриз (купити оптом який краще від надійного зарубіжного виробника) може відрізнятися своїм зовнішнім виглядом, ступенем щільності, температурою, при якій він починає замерзати, і корозійним впливом на метал. До складу антикорозійних присадок антифризу найчастіше входить карбоксил. Він також відрізняється своїм кольором, який може бути жовтим, червоним, зеленим та іншим. Під час його застосування його змішують з дистильованою водою. Пропорції для змішування можуть бути різними. Проте варто враховувати, що чим більше додати води, тим меншою буде температура замерзання охолоджуючої рідини.

Рідину для охолодження потрібно регулярно міняти. Вона непридатна для застосування, якщо вона знебарвилася, забарвилася в коричневий колір, або якщо всередині її упаковки з'явилися незнайомі осади і утворення.

Антифриз оптом купити можна в ЗАТ українсько-чеське СП «Велвана».

Вся продукція, що випускається компанією «Велвана» пройшла контроль якості. Антифриз оптом купити можна, зателефонувавши по телефону.