Effect Simple Slider


 

МАСТИКА БІТУМНА (ЦІНА)


Одним з найбільш затребуваних матеріалів для гідроізоляції є мастика бітумна. Ціна залежить від властивостей продукту, якості та виробника. Це в'язка смола з різними речовинами на основі бітуму. Речовини, які додаються до неї, можуть бути продуктами переробки відходів, додатково можуть додавати тальк, доломіт, азбест та інші добавки.

Мастика бітумка (ціна)Мастика випускається холодна і гаряча, відрізняється способом приготування, сферою застосування та ціною. Бітумна мастика користується більшою популярністю у будівельних компаній.

Заощадити кошти допоможе мастика бітумна. Ціна на неї набагато нижче, ніж у холодної. Вона готуватися на місці, де виконуються роботи. Вимагає дотримання всіх правил техніки безпеки, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю, адже в приготуванні потрібні дуже високі температури.

Холодна мастика не ​​вибаглива в приготуванні, при необхідності навіть можна купити готову. Вона більш безпечна, зручна і ще від гарячої мастики відрізняється низькою ціною. Бітумна мастика може використовуватися в багатьох сферах. Це може бути гідроізоляція поверхонь, склеювання матеріалів. На основі мастики виготовляються будівельні плити, тому вона є незамінною в промисловості.

Це хороший засіб для гідроізоляції за прийнятною ціною. Бітумна мастика має властивості, які дозволяють застосовувати її при влаштуванні покрівлі, кам'яних конструкцій, підземних і наземних трубопроводів та інших конструкцій, які вимагають надійного захисту.

Крім доступної ціни, бітумна мастика має ще більший список достоїнств. Серед них варто виділити високу ступінь захисту від різних чинників, які сприяють руйнуванню матеріалу. Придбайте для себе цей унікальний матеріал в нашій компанії, високу якість ми гарантуємо!