Effect Simple Slider


 

Етиленгліколь (купити)

На сучасному ринку все більш затребуваним стає етиленгліколь. Купити його тепер можна в багатьох магазинах. Він - це двоатомний спирт. Зовні він являє собою рідину без кольору, прозору. Його консистенцію можна охарактеризувати як маслянисту. Вперше його отримали ще в 1859 році. З тих пір його стали широко використовувати в багатьох виробничих сферах.

У складі практично всіх автомобільних антифризів і рідин для гальм використовують етиленгліколь. Купити його можна за доступною ціною, але, наприклад, антифриз з ним буде набагато якісніше. Дуже часто також його використовують як теплоносій в автомобільній промисловій сфері. Лобове скло літаків захищають спеціальним розчином з етиленгліколем (купити його вигідніше оптом), щоб вони не замерзали під час польоту, а у пілота була хороша видимість. Охолоджуючі комп'ютерні рідини виготовляють також з етиленгліколем (купити його можна на сайті компанії «Велвана»). І це ще далеко не всі сфери його застосування.

Де б Ви не збиралися використовувати етиленгліколь, купити його потрібно хорошої якості. Тільки тоді він буде володіти всіма своїми характеристиками, і Ви зможете його ефективно застосовувати. Якість продукції багато в чому залежить від компанії, яка його виробляє. Тому варто звертати увагу на досвід роботи фірми виробника і на наявність сучасного обладнання для виготовлення продукції.

ЗАТ українсько-чеське СП «Велвана» виготовляє високоякісний етиленгліколь. Купити його може будь-хто!

У нас можна замовити доставку продукції в потрібну Вам точку України!

У Вас виникло питання? Замовте консультацію у фахівця на нашому сайт!