Effect Simple Slider


 

Етиленгліколь ціна

Етиленгліколь являє собою рідину без кольору і запаху (в очищеному вигляді) зі слабким солодкуватим смаком. Він є токсичною речовиною, яка може бути життєво небезпечною для людини. Тому етиленгліколь, ціна якого досить невисока, вимагає уважного і обережного поводження, притримування правил безпеки.
Етиленгліколь, ціна на який в Україні доступна, має досить широку сферу застосування, однак, найбільше поширення він отримав в якості компонента автомобільних антифризів (рідин з низькою температурою замерзання). У цій області застосування етиленгліколю супроводжується разом з інгібіторами корозії, так як сам по собі етиленгліколь має досить високу корозійну активність. Ця речовина також застосовується як розчинник фарбувальних речовин, теплоносій в автомобілях і так далі.
Ціна етиленгліколю може коливатися в залежності від виробника, обсягу упаковки, постачальника. Вибираючи фірму для співпраці, варто вивчити пропозиції кожної, щоб вибрати ту, яка запропонує оптимальні умови.

Якщо Вам необхідно купити етиленгліколь, ціна якого буде невисокою, то звертайтеся в компанію «Велвана».

Ми є великим підприємством, яке виготовляє автохімію, автокосметику, теплоносії і багато іншого. Наша компанія може запропонувати найбільш широкий в Україні асортимент продукції та лояльні ціни на етиленгліколь та інші товари. Кожен наш продукт відповідає стандартам і відрізняється високою якістю, яку ми впевнено гарантуємо.
Якісний етиленгліколь, ціна якого порадує кожного, завжди можна замовити у нас. Звертайтеся!