Effect Simple Slider


 

Купити тосол оптом

Купити тосол оптомАвтомобільний двигун відчуває великі навантаження під час його роботи, тому він потребує регулярного охолодження. Перегрів двигуна сильно негативно позначається на його працездатності. Для його охолодження раніше використовували звичайну воду, однак, вона непридатна для застосування при низьких температурах. Двигун ще потребує постійного прогрівання до необхідної робочої температури, навіть у холодну пору року. Тому почали виготовляти спеціальні охолоджуючі рідини: антифриз і тосол. Відрізняються вони, перш за все, своїми антикорозійними присадками. У антифризі в них додають карбоксил, а в тосолі - силікат. Крім того, купити тосол оптом означає вибрати більш практичний і бюджетний варіант рідини для системи охолодження автомобільного двигуна.

Перш ніж вибрати купити тосол оптом, варто знати, якими властивостями повинна володіти охолоджуюча рідина для автомобільного двигуна. По-перше, вона не повинна закипати при високих температурах і замерзати при низьких. Купити тосол оптом можна з різною мінімальною і максимальною допустимою температурою застосування. Для кожного автомобіля підходить різний тосол, це варто враховувати під час вибору. По-друге, якісна охолоджуюча рідина не повинна втрачати свої антикорозійні і інші властивості під час всього терміну своєї експлуатації. Варто вибирати купити тосол оптом, який не буде взаємодіяти з пластиковими та іншими деталями автомобільної системи охолодження. У такому випадку він не буде їх руйнувати.

Купити тосол оптом, який буде відповідати всім перерахованим вище вимогам, вигідно в ЗАТ українсько-чеське СП «Велвана».

У компанії «Велвана» можна купити тосол оптом від надійних чеських і німецьких виробників.