Effect Simple Slider


 

Пропіленгліколь для опалення

Кожна система опалення потребує надійного захисту від розморожування, особливо в холодну пору року. Такий захист забезпечує теплоносій - середа (найчастіше рідка), яка використовується для здійснення теплообміну. На сьогоднішній день найбільш поширеним є теплоносій, виготовлений на основі пропіленгліколю. Для опалювальної системи, втім як і для інших систем, водний розчин пропіленгліколю є оптимальним, оскільки він не токсичний і не представляє небезпеки для людей і тварин.

Пропіленгліколь для опалення відповідає всім вимогам, які пред'являються до теплоносія: він має широкий температурний діапазон, має малу корозійну активність, високу теплопровідність, безпеку. Завдяки таким властивостям все більше споживачів намагаються придбати і використовувати пропіленгліколь для опалення. Причому використовувати такий теплоносій можна не тільки в домашній системі опалення, але і на промислових об'єктах.

Вартість пропіленгліколю може відрізнятися в залежності від виробника. Щоб купити його за максимально вигідною для Вас ціною, варто порівняти пропозиції про постачання в різних фірмах і вибрати ту, яка пропонує найбільш вигідні умови.

Купити якісний пропіленгліколь для опалення можна недорого в компанії «Велвана».

Ми пропонуємо високоякісний пропіленгліколь для опалення за максимально вигідними цінами. Наша продукція проходить постійний контроль якості, тому відповідає найвищим міжнародним стандартам, безпечна і ефективна в застосуванні. Теплоносій можна придбати у нас в будь-якому необхідному Вам обсязі.
Якщо Вас цікавить пропіленгліколь для опалення, то звертайтеся до нас!