Effect Simple Slider


 

Пропіленгліколь купити Київ

Розчини пропіленгліколю використовуються для багатьох цілей. Часто цю речовину використовують у вигляді теплоносія або ж холодоносія. Пропіленгліколь - відмінний варіант для систем опалення. Він не кристализується навіть у сильний мороз, а тому безпечний для труб та опалювального обладнання. Пропіленгліколь купити в Києві буде корисно, якщо необхідний хороший і не дуже дорогий антифриз. Пропіленгліколь володіє мінімальною токсичністю, а тому дозволений до використання у всіх без винятку приміщеннях. Підприємства харчової промисловості, житлові приміщення, навчальні та медичні заклади абсолютно безпечно можуть використовувати розчини пропіленгліколю в якості робочої рідини систем опалення, кондиціонування, вентилювання, а також для задач іншого характеру. Дуже зручно, що пропіленгліколь купити в Києві можна як великим оптом, так і в невеликих кількостях. Кожен споживач зможе замовити теплоносій в такому обсязі, який йому необхідний.

Пропіленгліколь, купити (Київ) який можна як для потреб великого підприємства, так і для побутових потреб, являє собою прозору рідину, трохи в'язку, без смаку і запаху. Відсутність яскраво вираженого аромату - ще одна перевага пропіленгліколю, як теплоносія. Система, заповнена такою речовиною, нічим не відрізнятиметься від системи, заповненої водою. Існує ще одна важлива характеристика цієї універсальної речовини - це її низька корозійна активність. Пропіленгліколь купити (Київ) буде вельми корисно, якщо труби системи опалення виготовлені з не дуже якісної сталі. Пропіленгліколь впливає на метал навіть менш агресивно, ніж вода.

На виробничому підприємстві «ВЕЛВАНА» виробляється високоякісний пропіленгліколь, купити (Київ) який можна за лояльною ціною.

Наші антифризи на основі пропіленгліколю користуються популярністю серед українських споживачів. Продукція компанії «ВЕЛВАНА» - відмінне рішення для тих, хто бажає вигідно купити пропіленгліколь в Києві.