Effect Simple Slider


 

Пропіленгліколь (ціна)

Пропіленгліколь - це, на перший погляд, звичайна безбарвна рідина. Але вона володіє багатьма важливими характеристиками. У зв'язку з цим, пропіленгліколь (ціна його також дуже демократична) використовують як теплоносій і незамерзаючу рідину. Особливо широко застосовується пропіленгліколь (ціна якого дозволяє це) для виробництва антифризу. Справа в тому, що він визнаний нетоксичним і безпечним. Антифриз, який виготовлений на основі пропіленгліколю, стає все більш затребуваним. Він зарекомендував себе як дійсно хороший теплоносій. Крім того, ціна пропіленгліколю позитивно впливає на вартість антифризу, який з нього виготовляється.

Пропіленгліколь використовується і в інших різноманітних промислових сферах. Він - це основний елемент у виробництві гасителів для піни, ненасичених поліефірних смол, фарби і змивачів для фарби. Вважається також абсолютно безпечно використовувати його у виготовленні ліків і продуктів продовольчої сфери. Тому з нього часто роблять харчові добавки. У виготовленні спеціальних кормів для тварин пропіленгліколь є одним з важливих інгредієнтів. Ціна пропіленгліколю сильно не залежить від того, в якій сфері він використовується.

ЗАТ українсько-чеське СП «Велвана» пропонує Вам купити якісний пропіленгліколь, ціна якого дуже прийнятна.

У нас є великий асортимент якісної продукції. Все виробництво пропіленгліколю (ціна його дуже Вас порадує) проходить в нашій власній хімічної лабораторії. У процесі виготовлення товар проходить безперервний контроль якості. Купуючи у нас, Ви можете бути впевнені в тому, що пропіленгліколь буде володіти всіма необхідними властивостями.

Ми також готові Вам полегшити вибір продукції. Для цього кожен Клієнт може замовити консультацію у нас на сайті. Відповідати на Ваші запитання будуть кваліфіковані професіонали!