Effect Simple Slider


 

Пропіленгліколь Україна

Пропіленгліколь є основою для виробництва багатьох засобів, у тому числі для теплоносіїв. Розчин на його основі має низьку температуру замерзання, завдяки чому пропіленгліколь в Україні широко застосовується для опалювальних, вентиляційних, а також у системах охолодження в промисловості в приватному господарстві. Використання пропіленгліколю для опалювальної системи необхідно для запобігання замерзання в трубах теплоносія, в чому вода показує досить низькі результати. У зимовий період надійний теплоносій у трубах - це запорука того, що система буде працювати справно, не відбудеться розриву труб і виникнення інших несправностей.

Багаторічна практика показує високі результати ефективності і рентабельності використання даної рідини. Вартість пропіленгліколю в Україні є досить невисокою, що обумовлює його повсюдне використання. Серед численних переваг варто окремо відзначити безпеку пропіленгліколю. На відміну, наприклад, від етиленгліколю, він є абсолютно нешкідливим, нетоксичним, для людей і навколишнього середовища. Це дозволяє спокійно застосовувати пропіленгліколь в Україні, не турбуючись про власну безпеку.

У компанії «Велвана» Ви зможете придбати пропіленгліколь (Україна) за доступною ціною. Звертайтеся!

У нас представлений широкий вибір продукції власного виробництва, високу якість якої ми впевнено гарантуємо. Нашу компанію відрізняють вигідні умови співпраці, які ми пропонуємо кожному нашому замовнику. Ми з радістю приймемо Ваше замовлення на пропіленгліколь (Україна або інший вид продукції) або відповімо на питання в телефонному режимі.

Цікавить якісний пропіленгліколь (Україна) недорого і швидко? Телефонуйте нам!