Effect Simple Slider


 

Теплоносій пропіленгліколь

Кожна система опалення в зимовий період потребує надійного захисту від замерзання. Адже якщо якась частина системи промерзне, то це може призвести до серйозних проблем у роботі всієї системи. Саме тому так важливо використовувати надійний теплоносій (пропіленгліколь) з низькою температурою замерзання.
Сьогодні існує безліч різновидів теплоносіїв, які можуть застосовуватися для того чи іншого типу обладнання, тому вибирати певний вид варто уважно, а якщо Ви не впевнені, то потрібно проконсультуватися з фахівцями. Одним з найбільш ефективних і безпечних на сьогоднішньому ринку є теплоносій на основі пропіленгліколю. Ця речовина не є токсичною, тому не представляє небезпеки для мешканців будинку. Пропіленгліколь також має малу корозійну активність, завдяки чому не пред'являє високі вимоги до якості матеріалу обладнання.
Теплоносій (пропіленгліколь) сьогодні можна купити в спеціалізованих компаніях, які займаються виробництвом та / або поставками даної продукції. Вартість його може варіюватися від виду, виробника, обсягу.

Якщо Вам необхідний недорогий, але надійний теплоносій (пропіленгліколь) для Вашої системи опалення, то звертайтеся в компанію «Велвана».

У нас Ви завжди зможете вибрати і купити теплоносій (пропіленгліколь), який показує високу ефективність застосування. Помірні ціни та індивідуальний підхід допомагають налагодити плідну і довгострокову співпрацю з кожним замовником. Звертайтеся, будемо раді допомогти і підібрати теплоносій (пропіленгліколь), якістю якого Ви залишитеся задоволені.