Effect Simple Slider


 

Теплоносій (ціна)

теплоносій цінаСистеми опалення мають досить складну конструкцію. Обов'язковою їх складовою є якісний теплоносій. Ціна його відрізняється в залежності від властивостей, якими він володіє.

Теплоносій (ціна його буває різною) - унікальна речовина, яка застосовується в якості спеціального проміжного тіла для передачі теплової енергії. Він затребуваний для використання в системах кондиціонування і системах опалення. Теплоносій (ціна його не саме головне) може відрізнятися різним діапазоном робочих температур, своєї теплоємністю, ступенем в'язкості, корозійної активністю і здатністю до змащування. Головний критерій його вибору - ступінь безпеки його застосування. Він повинен бути екологічно чистим, негорючим і безпечним для здоров'я людей. Саме тому найбільш затребуваним на сучасному ринку є гліцериновий теплоносій (ціна його вигідна в компанії «Велвана»).

Гліцериновий теплоносій (ціна його демократична в компанії «Велвана») виготовляється на основі гигроскопичной рідини гліцерину. Окрім свого високого ступеня безпеки для здоров'я людей, він також відрізняється властивістю не пошкоджувати елементи системи опалення. Його робочий діапазон температур змінюється від -20 градусів до +100. Такий теплоносій має тривалий термін служби, який становить приблизно десять років за умови дотримання правил його експлуатації.

У ЗАТ українсько-чеське СП «Велвана» ціна теплоносія на основі гліцерину прийнятна.

У компанії «Велвана» можна придбати теплоносій об'ємом 10л, 20л і 50л.

Якщо у Вас виникли питання стосовно вибору теплоносія або іншого товару компанії «Велвана», замовте консультацію у нас на сайті.